Uzávierka prvej vlny prihlášok na Rally SLOVAKIA RING sa blíži

Čas na prihlásenie súťažiacich s redukovaným prihlasovacím vkladom na 3.OMV MaxxMotion Rally SLOVAKIA RING 2022 sa neúprosne kráti. 

Dovoľuje si všetkým súťažiacim podujatia 3.OMV MaxxMotion Rally SLOVAKIA RING 2022 pripomenúť, že prvá vlna prihlasovania, čiže s redukovaným prihlasovacím vkladom sa už nezadržateľne blíži. Posledný termín prihlasovania s redukovaným vkladom uplynie v sobotu, 5.3.2022 presne o 23:59. Po tomto termíne síce ešte na prihlasovanie ostávajú tri dni, v takomto prípade však už súťažiaci zaplatí plný prihlasovací vklad.


Zároveň všetkých súťažiacich upozorňujeme, že prihláška na podujatie 3.OMV MaxxMotion Rally SLOVAKIA RING 2022 je platná iba v prípade, ak je zároveň uhradený aj prihlasovací vklad.

Podujatie 3.OMV MaxxMotion Rally SLOVAKIA RING 2022 odštartuje ako prvé kolo Majstrovstiev Slovenskej republiky v rally 2022. V rámci podujatia o úvodné body budú bojovať aj účastníci slovenského rally šampionátu historických vozidiel, slovenského rally poháru a regionálneho rally poháru. Na svoje si prídu aj štartujúci v rámci Rally Legend a Rally Školy. Podujatie sa bude konať v dňoch 17.- 20.3.2022 na SLOVAKIA RINGU.

Miro Majláth
Predseda OV
3. OMV MaxxMotion Rally SLOVAKIA RING 2022

Viac informácií