Sezóna MRC 2021 sa konečne rozbehne!

Tak priatelia „amatérskeho" motorizmu, dočkali sme sa.... Po akomsi "ústupe hnusoby" sa situácia zlepšila, že môžeme začať našu motoristickú sezónu.

Prvým podujatím seriálu Motorsport Rally Cup, ktorý je zastrešovaný občianskym združením Minirallycup, bude na konci júla podujatie na polygone v areáli Kopřivnickej Tatrovky, ktorý už takmer všetci z vás poznajú. Situáciu možno komplikuje rozhodnutie "kompetentných odborníkov" o prechode hraníc pri návrate na Slovensko.


V tejto súvislosti odporúčame všetkým prejsť na územie ČR v sobotu ráno okolo 06:00 a vrátime sa domov do 18:00 hod. Aká však bude aktuálna situácia v ten konkrétny deň v takomto prípade, ešte nevie ani minister zdravotníctva.

V prílohách nájdete Zvláštne ustanovenia, prihlášky, technickú kartu a aj registračný formulár pre posádky, ktoré chcú aj v tomto roku bojovať o body do seriálu. Prihlášku posielajte Majovi Jurečkovi, na adresu uvedenú na prihláške na podujatie a registráciu do MRC posielajte na adresu debnararh@hotmail.com

V prípade ďalších otázok sa obráťte na Maja Jurečku, kontakt nájdete v ZU.