RUFA-MOTOR SPORT na AUTO SHOW s dvoma súťažnými posádkami

Predposledné podujatie tohtoročnej slovenskej rally sezóny odštartuje aj s dvojicou súťažných posádok slovenského RUFA-MOTOR SPORT.

Ako sme si už z minulosti zvykli, areál pretekárskeho okruhu SLOVAKIA RING otvorí svoje brány opäť rally-stom. Stane sa tak v rámci 11. KESKO MOBILE AUTO SHOW 2020 v dňoch 20. – 21.11.2020. Na štart sa poctivo pripravil aj slovenský RUFA-MOTOR SPORT Team, ktorý mimochodom vyhral celkovo deväť z desiatich uskutočnených ročníkov.

Prvou z posádok, ktorá bola v tomto roku na 11.KESKO MOBILE AUTO SHOW 2020 prihlásená, bola dvojica Grzegorz Grzyb – Michal Poradzisz s vozidlom Škoda Fabia R5 EVO Rally2. Spoločne už Auto Show v minulosti absolútne vyhrali, pričom Grzegorz má na svojom konte už celkovo päť absolútnych víťazstiev na tomto podujatí. Samozrejme na SLOVAKIA RING cestuje s cieľom dosiahnuť aj šiesty triumf.

Druhú Škodu Fabia R5, ktorá sa predstaví vo farbách RUFA-MOTOR SPORT Teamu, po tratiach na SLOVAKIA RINGU preženie český jazdec Antonín Tlusťák. V jeho prípade to bude na tunajších tratiach premiéra, určite to však vďaka svojim dlhoročným skúsenostiam nielen z domácich, ale aj európskych tratí, zvládne bez problémov. Kto mu bude „čítať“ v aute „noty“, to sa dozvieme až pri administratívnom preberaní.

„Som rád, že sa na Auto Show opäť môže RUFA-MOTOR SPORT Team prezentovať dvojicou výborných jazdcov. Toto podujatie, ako už vieme aj z minulosti je aj o súťažení a zároveň aj o zabavení partnerov, či samotných posádok. Diváci v tomto „COVID“ roku síce na tribúnach nebudú, ale aj tak sme spokojní. Hlavne nás teší fakt, že vôbec toto podujatie odštartuje a že sa budeme mať možnosť poriadne pripraviť na poslednú súťaž Majstrovstiev Slovenska v rally 2020, ktorá sa uskutoční rovnako na SLOVAKIA RINGU. Tu budeme bojovať o piaty titul absolútnych majstrov Slovenska,“ zhodnotil manažér RUFA-MOTOR SPORT Teamu.