Rally SLOVAKIA RING - posledný deň uzávierky prihlášok s redukovaným vkladom

Dnes je sobota, posledný deň na prihlasovanie súťažiacich s redukovaným vkladom na 3.OMV MaxxMotion Rally SLOVAKIA RING 2022.

V posledných dňoch sa prihlasovanie na úvodné podujatie Majstrovstiev Slovenskej republiky v rally 2022 rozbehlo poriadnym tempom. Zoznam prihlásených aktuálne obsahuje päťdesiattri prihlásených pochádzajúcich z troch európskych krajín. Napriek postupne zapĺňajúcemu sa zoznamu prihlásených, dovoľujeme si pripomenúť všetkým súťaženia chtivým rally posádkam, že do uzávierky prihlasovania s redukovaným vkladom ostáva už iba niekoľko hodín. Táto prvá uzávierka prihlášok totiž končí už dnes (sobota - 5.3.2022) presne o polnoci. Po tomto termíne síce ostávajú na prihlásenie ešte celé tri dni, v tomto prípade to však už bude pre všetkých o niečo drahšie. 


3.OMV MaxxMotion Rally SLOVAKIA RING 2022 odštartuje v dňoch 17. – 20.3.2022, v areáli jediného slovenského profesionálneho pretekárskeho okruhu SLOVAKIA RING v Orechovej Potôni, ako úvodné kolo slovenského rally šampionátu súdobých, ale aj historických vozidiel, slovenského rally poháru a regionálneho rally poháru. 

Zoznam prihlásených ako aj samotnú prihlášku na podujatie nájdete na adrese http://www.sams-asn.sk/prihlaska3.php. Všetky aktuálne informácie o podujatí sú dostupné na https://slovakiaring.sk/sk/omv-maxxmotion-rally-slovakia-ring-2022


Dovoľujeme si zároveň pripomenúť všetkým súťažiacim, že v zmysle platných predpisov je podmienkou prijatia prihlášky je nielen jej kompletné vyplnenie, ale aj úhrada prihlasovacieho vkladu.

Miro Majláth
Predseda organizačného výboru
3.OMV MaxxMotion Rally SLOVAKIA RING 2022