Priamy prenos z MRC Kopřivnice

Vážení motoristi,

po dlhej, nechcenej pauze, opäť začína sezóna rally a to podujatím MRC v Kopřivnici. Keďže je toto podujatie verejnosti neprístupné, rozhodli sme sa vyskúšať spraviť priamy prenos z druhej rýchlostnej skúšky zo zaujímavého miesta.

Na tom by nebolo nič výnimočné, ak by sa jednalo o prenos na facebooku cez mobil. Ale my to chceme vyskúšať na dve veľké kamery priamo pri trati. Chceme vyskúšať nové technológie ktoré máme k dispozícii, a dúfame, že všetko bude fungovať.

Vopred počítame s tým, že kvalita prenosu nemusí byť najvyššia. Budeme radi ak nám počas jeho vysielania zanecháte odkaz v živom chate, ktorý bude pri prenose spustený. Ak by sme počas prenosu zaznamenali výpadok internetového pripojenia, alebo iné technické problémy, urobíme všetko pre to aby sme to ešte počas pretekov dostali na Youtube aspoň vo forme záznamu.

Priamy prenos bude prístupný na tejto stránke v sobotu od cca 11:20, ak sa neposunie štart RS2. Držte nám palce nech internetové pripojenie a všetka technika funguje, aby sme spoločne mohli vykročiť do ďalšej sféry sprostredkovania zážitkov z podujatí MRC pre širokú verejnosť. 

Ladislav Wagner
MRC MEDIA